| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 249.995 km |
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 80 |
| Carrosserie | Terreinwagen (grijs kenteken) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VBH-06-K |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2019-05-20 |
| Datum deel 1a | 2019-08-07 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 12.8 |
| Verbruik stad | 18.1 |
| Verbruik snelweg | 9.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 295 kW / 401 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.654 cc |
| Laadvermogen | 921 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.579 kg |
| Wielbasis | 367 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 555 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 298 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 87 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
1500 5.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 Laramie
1500 | 4x4 | LPG | 6-persoons | Stoel/stuur verwarming | Trekhaak | 3500 kg | Navigatie | Leer | Cruise Contr. | Ex btw
1500 pick up Classic Crew Cab 4x4 lpg
1500 pick up Classic Crew Cab 4x4 lpg
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie luchtvering LPG
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie luchtvering LPG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!