-
- Aanbod
- Dodge
- Challenger
- Dodge Challenger
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 42.715 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | HXV-07-Z |
| Datum eerste toelating | 2020-03-05 |
| Datum deel 1a | 2025-07-19 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 594 kW / 808 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 6.166 cc |
| Laadvermogen | 492 kg |
| Gewicht | 1.981 kg |
| Wielbasis | 295 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.473 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
6.4 R/T 492pk Scat Pack Shaker Widebody | Nieuwstaat | German Delivery | Prins LPG | 492pk |
6.2 SRT Hellcat Widebody
Demon 2.3SEC 840pk Collector
SRT 392 6.4L Hemi 485pk Aut.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!