| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 29.318 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-03 |
| Datum deel 1a | 2025-06-03 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 212 kW / 288 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Gewicht | 1.795 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 171 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.345 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 135 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 28 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
| Actieradius | 1150 km |
| Actieradius elektrisch | 87 km |
| Model van | 2025-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!