| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
30.112
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 21 – € 23 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-667-RT |
| Datum eerste toelating | 2024-06-28 |
| Datum deel 1a | 2024-06-28 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | antraciet |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 33 kW / 45 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Gewicht | 912 kg |
| Wielbasis | 242 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 913 kg |
| Aantal cilinders | 1 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 125 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 19.1 seconden |
| Actieradius | 230 km |
| Actieradius elektrisch | 230 km |
Expression 27 kWh
0.9 90 PK TCe Easy-R Comfort
0.9 TCe Bi-Fuel SL
1.0 TCe BiF Comfort | LED | DAB | Cruise Control | Apple Carplay
0.9 TCE SL Airco Cruise Navi Trekhaak NL-auto!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!