| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 33.057 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HFD-91-K |
| Datum eerste toelating | 2021-07-10 |
| Datum deel 1a | 2021-07-10 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.333 cc |
| Laadvermogen | 535 kg |
| Gewicht | 1.232 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.767 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 142 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2019-01-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
1.2 TCe 4x2 Prestige Leder Navi
1.3 TCe Tech Road
TCe 100pk Bi-Fuel Comfort
1.3 TCe Tech Road | Trekhaak | Navigatie | Airco | Cruise-control |
1.6 SCe Prestige
1.3 TCe Prestige
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!