| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 31.612 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-189-HN |
| Datum eerste toelating | 2022-06-03 |
| Datum deel 1a | 2024-07-13 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 532 kg |
| Gewicht | 1.242 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.774 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.7 seconden |
1.2 TCe 4x2 Prestige Leder Navi
1.3 TCe Tech Road
TCe 100pk Bi-Fuel Comfort
1.3 TCe Tech Road | Trekhaak | Navigatie | Airco | Cruise-control |
1.6 SCe Prestige
1.0 TCe Comfort | 26.711 Kilometer | Trekhaak | Cruise |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!