| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 14.297 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JPF-87-H |
| Datum eerste toelating | 2022-01-17 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 540 kg |
| Gewicht | 1.238 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.778 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 142 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.7 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
1.2 TCe 4x2 Prestige Leder Navi
1.2 TCe Prestige | Leder | Trekhaak!
1.3 TCe Prestige | Trekhaak | Camera | Parkeersensoren | Cruise Control | Stoelverwarming
1.3 TCe Prestige
1.3 TCe Prestige 33000 KM !! NAVI CAMERA PDC CLIMA "21
TCe 100pk ECO-G Extreme
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!