| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 19 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 59 – € 64 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 22-6548 |
| Kleur | Fiord Blue |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 260 cm |
| Koppel | 290 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.1 seconden |
| Actieradius | 444 km |
| Actieradius elektrisch | 444 km |
| Model van | 2026-00-00 |
Performance First Edition 56 kWh
BWJ 2022 62 KWh Business Plus 204 PK
Business One 62 kWh
Business Plus 62 kWh
Business Plus 62 kWh Carplay Adapt Cruise Soh 94%
Performance One 62 kWh Cam Stoelverwarming Soh93%
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!