-
- Aanbod
- CUPRA
- Leon Sportstourer
- CUPRA Leon Sportstourer
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 15.795 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDJ-58-F |
| Datum eerste toelating | 2024-09-26 |
| Datum deel 1a | 2026-03-21 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Dinamica Black soul |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 0.4 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 494 kg |
| Gewicht | 1.656 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 10 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Actieradius elektrisch | 124 km |
| Model van | 2024-00-00 |
1.4 e-Hybrid 204PK Led Virtual Cam Navi ACC PDC
1.4 e-Hybrid VZ Business
1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition PHEV, Camera, Adap. Cruise Control, LED
1.4 e-Hybrid 245 PK VZ BNS, Adap. Cruise Control, LED, Kuipstoelen, Sfeerverlichting
1.4 e-Hybrid 204PK MATTGRIJS Pano Led Cam Navi Cruise 2023
1.4 e-Hybrid | Pano ACC CarPlay Sfeer Keyless Winter pack
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!