| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 79.735 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-10 |
| Datum deel 1a | 2021-06-25 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grijs |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 617 kg |
| Gewicht | 1.363 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 1.528 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 128 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 203 km/u |
1.5 TSI Pano.dak Adap.Cruise Memory Keyless Stoel/Stuurverw Leder Vol opties!
1.4 e-Hybrid VZ 245pk Copper Edition Camera Sfeerverlichting Leder-Stof
1.4 e-Hybrid VZ Performance Panoramadak 360 Camera App-Connect Virtual Cockpit
1.4 e-Hybrid 245 PK VZ Performance, Adap. Cruise Control, Winterpakket, Camera
1.4e-Hybrid 180kW/245PK VZ
1.4 e-Hybrid VZ Performance|PANO|KUIPSTOEL|LUXE!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!