| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
84.827
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 71 – € 78 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-709-ZH |
| Datum eerste toelating | 2022-12-29 |
| Datum deel 1a | 2022-12-29 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Gewicht | 1.718 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.270 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Actieradius | 427 km |
| Actieradius elektrisch | 427 km |
Business One 62 kWh SoH 91,7% Camera Stoelverwarming Virtual Cockpit
Adrenaline One 62 kWh | Org NL | CarPlay | Camera | Adap. Cruise | 204 PK |
BWJ 2022 62 KWh Business Plus 204 PK
Business Plus 62 kWh Carplay Adapt Cruise Soh 94%
ADRENALINE ONE 62 kWh 204 PK + ADAPTIVE CRUISE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!