| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 116.905 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-42-PDJ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-09-07 |
| Datum deel 1a | 2026-03-05 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.520 kg |
| Gewicht | 1.980 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 613 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 243 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2021-08-00 |
| Model tot | 2022-08-00 |
30 2.0 BlueHDi L2H1 Navigatie Betimmering Parkeersensoren Airco Euro 6
35 2.2 BlueHDi 140pk Airco/Navi/Camera 02-2023
2.2 BlueHDi 165pk L4H2 Airco/Navi/Camera 04-2024
2.2 BlueHDi 165pk L4H2 Airco/Navi/Camera 06-2024
2.2 BlueHDi 165pk L4H2 Airco/Navi/Camera 06-2024
2.2 BlueHDi 120 L2H2 3.3t | NW Model | Camera | Led | Cruise | PDC | Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!