| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand |
208.231
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 82 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VH-164-J |
| Datum eerste toelating | 2014-02-24 |
| Datum deel 1a | 2014-02-24 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 8.7 |
| Verbruik stad | 10.7 |
| Verbruik snelweg | 7.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Laadvermogen | 735 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.765 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 229 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2006-00-00 |
| Model tot | 2014-00-00 |
35 2.2 HDI bakwagen 430 x 230 x 210 airco
140pk L3H2 Airco Cruise Camera Parkeersensoren Euro6 L3 Airco Cruise control
2.0
140pk Bakwagen Achterdeuren Airco Cruise Euro6 Airco Cruise control
2.0 HDI 130 pk Bakwagen met Laadklep Navi
35 2.0 BlueHDi L4 Bakwagen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!