| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 122.113 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2020-07-16 |
| Kleur | Wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 11 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.688 kg |
| Gewicht | 1.722 kg |
| Wielbasis | 404 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.410 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
33 2.0 BlueHDi 164pk L2 2-Schuifdeuren
28 2.2 BlueHDi 120 L1H1 Control Economy
L3H2 Dubbele cabine | 2.0BlueHDi 130Pk | 7-Persoons | Achteruitrijcamera | Trekhaak
L3H2 Dubbele cabine | 2.0BlueHDi 130Pk | 7-Persoons | Trekhaak
35 2.0 BlueHDi 163pk, Euro 6, L2H2, Airco, Navigatie, Camera, 3-Zits.
/Peugeot Boxer HDi 140 Pk L2H2 Airco Cruise control Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!