| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 22.542 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-18 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | ICY WHITE PAINT (licht wit) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 9.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.430 kg |
| Gewicht | 2.070 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 370 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 242 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
33 2.0 BlueHDi 164pk L2 2-Schuifdeuren
28 2.2 BlueHDi 120 L1H1 Control Economy
35 2.0 BlueHDi 163pk, Euro 6, L2H2, Airco, Navigatie, Camera, 3-Zits.
/Peugeot Boxer HDi 140 Pk L2H2 Airco Cruise control Navigatie
2.2BlueHDi 140pk L3/H2 Euro 6!
30 2.0 HDI L2H2 | Navi | Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!