| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 18 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-32-NZX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-24 |
| Datum deel 1a | 2024-06-24 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 328 cm |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Model van | 2022-07-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
L2H1 Club 75 kWh 100% Elektrisch WLTP Range 314km Airco/Trekhaak 01-2021
L2H1 M 50 kWh 230km WLTP 136pk Airco Apple Carplay Cruise control 3-zits Parkeersensoren
L2H1 M 50 kWh 230km WLTP 136pk Airco Apple Carplay Cruise control 3-zits Parkeersensoren
L2 136 75 kWh 136pk - Cruise - Airco - PDC - Bluetooth - DAB - Rijklaar
L3 136 PK DC Dubbel Cabine 75 kWh
1.5 BLEUHDI 56KW 76PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!