| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
67.445
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VJB-68-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-18 |
| Datum deel 1a | 2021-01-18 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.025 kg |
| Gewicht | 2.000 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 314 km |
| Actieradius elektrisch | 314 km |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
L2H1 M 50 kWh 230km WLTP 136pk Airco Apple Carplay Cruise control 3-zits Parkeersensoren
L2H1 M 50 kWh 230km WLTP 136pk Airco Apple Carplay Cruise control 3-zits Parkeersensoren
L2H1 M 50 kWh 230km WLTP 136pk Airco Apple Carplay Cruise control 3-zits Parkeersensoren
L2 136 75 kWh 136pk - Cruise - Airco - PDC - Bluetooth - DAB - Rijklaar
L3 136 PK DC Dubbel Cabine 75 kWh
1.5 BLEUHDI 56KW 76PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!