| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 1.566 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-20-NZX |
| Datum eerste toelating | 2024-10-28 |
| Datum deel 1a | 2024-10-28 |
| Kleur | Zilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.021 kg |
| Gewicht | 2.079 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Model van | 2020-07-00 |
| Model tot | 2022-04-00 |
L2 50 kWh SNELLADER Airco Navi DAB+ Achteruitrijcamera PDC
L2 50 kWh SNELLADER Airco Navi DAB+ Achteruitrijcamera PDC
75 kWh L2 Airco Dieren/hondenvervoer
L3 136 75 kWh
GB M L2 Driver EV 75kWh 136pk AUTOMAAT
L3 136 75 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!