| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 53 – € 58 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 83 kW / 113 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 254 cm |
| Koppel | 125 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 132 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.5 seconden |
| Actieradius | 322 km |
| Actieradius elektrisch | 322 km |
| Model van | 2023-00-00 |
Max 113pk 44 kWh
Max 113pk Comfort Range 44 kWh (Camera - Navigatie - Automatische Airco - Apple Carplay - LED - 17")
Max 113pk Comfort Range 44 kWh (Camera - Navigatie - Automatische Airco - Apple Carplay - LED - 17")
Max 113pk Comfort Range 44 kWh (Camera - Navigatie - Automatische Airco - Apple Carplay - LED - 17")
Max 113pk Comfort Range 44 kWh ✅ 1e Eigenaar | SOH: 93% | *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!*
You 113pk Urban Range 30 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!