| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Tellerstand |
191.615
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 35 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 20-JLL-5 |
| Datum eerste toelating | 2009-07-01 |
| Datum deel 1a | 2009-07-01 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.5 |
| Verbruik stad | 12.1 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 630 kg |
| Gewicht | 1.553 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Lengte | 483 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.183 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.790 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 200 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.2 seconden |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2008-03-00 |
| Model tot | 2009-12-00 |
1.2 PureTech Feel
1.2 PureTech Shine Garantie Head-Up CarPlay 360 Camera StuurVW Leder ACC Led Navi Clima Rijklaar
1.2 PureTech Plus
1.2 PureTech Business
225pk Hybrid Shine Pack (Leder incl geheugen - Camera - Stoel-/-stuurwielverwarming - Two tone - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - Apple Carplay)
1.6 Plug-in Hybrid 225 Feel
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!