-
- Aanbod
- Citroën
- C4 Picasso
- Citroën C4 Picasso
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 128.399 km |
| Brandstof | Benzine |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RR-737-X |
| Datum eerste toelating | 2016-02-02 |
| Datum deel 1a | 2018-01-11 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 278 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 129 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
1.6 Intensive Trekhaak Nav/Cruise Camera Led NL-Auto Voll.Onderhouden.
1.2 PureTech 130pk Automaat Business -PANO-CAM-NAVI-ECC-
1.6 BlueHDI Business 94g.
1.6 THP Intensive Navi & 113,242 NAP!
1.6 HDi Tendance 5p Climate Control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!