| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 20 % |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 53-PHD-3 |
| Datum eerste toelating | 2011-01-24 |
| Datum deel 1a | 2011-01-24 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Velours |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.6 |
| Verbruik snelweg | 4.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.397 cc |
| Laadvermogen | 526 kg |
| Gewicht | 1.050 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.576 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 134 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 184 mi/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
1.2I Navi* Ecc Stoelverwarming Apple Carplay Android Auto Cruise Control Shine Business
1.2 PureTech S&S Shine
1.2 PureTech C-Series 110pk Cruise Clima Carplay Navigatie Verwarmde stoelen
1.2 PureTech Feel, Facelift, Navi, Dealer auto
1.2 PureTech Shine Automaat All-in prijs
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!