| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
108.443
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XZ-460-X |
| Datum eerste toelating | 2019-04-19 |
| Datum deel 1a | 2019-04-19 |
| Aantal eigenaren | 7 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 61 kW / 83 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 955 kg |
| Wielbasis | 254 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 450 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 118 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 132 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.3 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2020-04-00 |
1.2I Navi* Ecc Stoelverwarming Apple Carplay Android Auto Cruise Control Shine Business
1.2 PureTech S&S Shine
1.2 PureTech C-Series 110pk Cruise Clima Carplay Navigatie Verwarmde stoelen
1.2 PureTech Feel, Facelift, Navi, Dealer auto
1.2 PureTech Shine Automaat All-in prijs
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!