| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 10 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-01 |
| Kleur | Grijs |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 305 kg |
|---|---|
| Gewicht | 395 kg |
| Lengte | 241 cm |
| Breedte | 139 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 700 kg |
| Asconfiguratie | 4x2 |
1.0 Attraction NL-Auto!!!
1.2 PureTech Feel | PDC | TREKHAAK | NAVI | CRUISE |
1.6 Exclusive | HALF LEDER | CAMERA | TREKHAAK | CRUISE | NAVI | DEALER ONDERHOUDEN |
BWJ 2018 1.2 131 PK Feel
1.2 PureTech Feel NL-Auto!!
1.2 7PERS PANORAMADAK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!