-
- Aanbod
- Chevrolet
- Silverado |
- Chevrolet Silverado |
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 78.899 km |
| Brandstof | LPG gas |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 60 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VPG-66-K |
| Datum eerste toelating | 2020-03-10 |
| Datum deel 1a | 2022-03-18 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 266 kW / 362 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.328 cc |
| Laadvermogen | 723 kg |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Gewicht | 2.498 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.221 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 343 gram per kilometer |
| Model van | 2025-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
Z71 1500 RST
High Country 6.2L V8
6.2 V8 ZR2 BPM-VRIJ
1500 High Country | Black Ops Dark Ash Metallic | Nieuw geleverd
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!