| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 44.214 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 165 – € 180 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-06 |
| Datum deel 1a | 2024-01-06 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 0.8 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 360 kW / 489 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 805 kg |
| Gewicht | 2.395 kg |
| Wielbasis | 298 cm |
| Lengte | 494 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.8 seconden |
| Actieradius | 800 km |
| Actieradius elektrisch | 110 km |
xDrive35i
45e 394PK X-drive X-Line / Laser / Pano / Harman Kardon / 360°
M50d High Executive M-Sportpack
XDrive45e High Executive|PANO|TREKHAAK|KEYLESS|VOL
xDrive45e High Executive M Sport
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!