| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 87.860 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 10-05-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KBD-93-V |
| Datum eerste toelating | 2023-05-10 |
| Datum deel 1a | 2023-05-10 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 360 kW / 489 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Wielbasis | 298 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.8 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Asconfiguratie | 4x4 |
| Model van | 2023-08 |
| Model tot | 2026 |
XDrive40e High Executive M-PAKKET NL-AUTO NAP!
XDrive40i High Executive | H&K | Luchtvering | 21 inch | Multicontour stoelen | HUD | Luchtvering
xDrive35i High Executive
xDrive45e High Executive
XDrive45e Panorama Maxton H&K Sky Lounge
XDrive45e M-Sport Laser Hud H&K 360 Camera 4 wiel sturing
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!