| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 162.559 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-960-NZ |
| Datum eerste toelating | 2018-11-08 |
| Datum deel 1a | 2019-12-24 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 8.7 |
| Verbruik stad | 10.6 |
| Verbruik snelweg | 7.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 765 kg |
| Gewicht | 2.035 kg |
| Wielbasis | 298 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 197 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 243 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.5 seconden |
xDrive35i
XDrive40e High Executive M-PAKKET NL-AUTO NAP!
xDrive35i High Executive
xDrive45e High Executive
XDrive45e Panorama Maxton H&K Sky Lounge
XDrive45e M-Sport Laser Hud H&K 360 Camera 4 wiel sturing
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!