| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 113.847 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-411-HK |
| Datum eerste toelating | 2018-09-10 |
| Datum deel 1a | 2021-10-13 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Carbonschwarz (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 225 kW / 306 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.979 cc |
| Laadvermogen | 780 kg |
| Gewicht | 2.005 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 489 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 1.762 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.785 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 199 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 235 km/u |
xDrive35i
XDrive50i High Executive | HuD | HarmanKardon | Stuurwielverwarming | Dual Pano | Elektrisch trekhaak
M50d High Executive M-Sportpack
xDrive45e M PACK M23 FULL PANO NAVI CAMERA LEDER LED ACC ECC
xDrive45e
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!