| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 179.278 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 247 – € 261 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2019-04-02 |
| Datum deel 1a | 2019-04-02 |
| Aantal eigenaren | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Laadvermogen | 775 kg |
| Gewicht | 2.085 kg |
| Wielbasis | 298 cm |
| Lengte | 492 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 620 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 209 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.5 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-11-00 |
| Model tot | 2020-08-00 |
XDrive40e High Executive M-PAKKET NL-AUTO NAP!
XDrive40i High Executive | H&K | Luchtvering | 21 inch | Multicontour stoelen | HUD | Luchtvering
xDrive35i High Executive
xDrive45e High Executive
XDrive45e Panorama Maxton H&K Sky Lounge
XDrive45e M-Sport Laser Hud H&K 360 Camera 4 wiel sturing
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!