| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
23.339
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-507-JN |
| Datum eerste toelating | 2023-07-19 |
| Datum deel 1a | 2023-07-19 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 8.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 266 kW / 361 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.895 kg |
| Wielbasis | 286 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.9 seconden |
xDrive30d Centennial M-Sport High Executive, Camera, Leder, Xenon, Cruise Control
xDrive20i 184 PK H.E. + TREKHAAK 2000 KG | LEDER
XDrive20i High Executive M SPORT LEER CAMERA HUD
M40i
xDrive20i 184 PK | M SPORT | STOELVERW. | LEDER | MEMORY | CAMERA | NAVI | CRUISE | LMV |
xDrive20i High Executive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!