| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 47.387 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-236-KT |
| Datum eerste toelating | 2022-05-19 |
| Datum deel 1a | 2023-07-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | A90- Sophistograu metallic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 266 kW / 362 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Gewicht | 1.885 kg |
| Wielbasis | 286 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.485 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 212 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.9 seconden |
| Tankinhoud | 65 liter |
| Model van | 2021-08-00 |
| Model tot | 2024-07-00 |
xDrive20d High Executive
xDrive20i High Executive
xDrive30e
xDrive30e | Stoelverwarming | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Cruise | Apple Carplay / Android Auto |
xDrive20i
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!