| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 37.512 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2025-01-27 |
| Datum deel 1a | 2025-09-16 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 221 kW / 300 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Gewicht | 2.040 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 166 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 310 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 23 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2024-08-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
xDrive20d High Executive
xDrive20i High Executive
xDrive30e
xDrive30e | Stoelverwarming | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Cruise | Apple Carplay / Android Auto |
xDrive20i
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!