| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 64.689 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | EUW-63 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-24 |
| Kleur | Black-sapphire metallic (475) (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Fabric Grid/anthracite (PEGAT) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 162 kW / 220 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Wielbasis | 267 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 37 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.8 seconden |
| Tankinhoud | 36 liter |
| Actieradius elektrisch | 53 km |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
sDrive18i NL-Auto!!
sDrive18i Executive
SDRIVE 20I HIGH EXECUTIVE | M-SPORT | LEDER | 20 INCH
sDrive20i Executive
xDrive25e High Executive Sportline
xDrive25e High Executive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!