| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 7.411 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | KHG-47-Z |
| Datum eerste toelating | 2023-12-01 |
| Kleur | Signal Green |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 10.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 405 kW / 551 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Gewicht | 1.740 kg |
| Wielbasis | 286 cm |
| Lengte | 480 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.245 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 650 Nm |
| Topsnelheid | 302 km/u |
3-serie CARBON DAK SCHAAL 360 CAMERA ACC
3-serie DCTA Carbon|Keyless|HuD|H/K|Memory|Camera
3-serie xDrive Competition 510pk
3-serie Competition Keramisch Carbon HUD Track-Pack
3-serie xDrive Competition
3-serie xDrive Competition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!