| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
138.822
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-957-HL |
| Datum eerste toelating | 2026-05-28 |
| Kleur | CARBONSCHWARZ METALLIC, LEATHERETTE (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 2.864 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Executive 80 kWh SOH 95% Pano Trekhaak Memory Camera
Executive 80 kWh
High Executive 80 kWh M Sport Aut-
High Executive 80 kWh 100% SOH SHADOW LINE
High Executive 80 kWh
High Executive 80 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!