| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 47.671 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 109 – € 119 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2022-11-28 |
| Kleur | Black-sapphire metallic (475) (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | INTERIOR DESIGN STUDIO BLACK (PSASW) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 240 kW / 326 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 300 cm |
| Koppel | 630 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Actieradius | 416 km |
| Actieradius elektrisch | 416 km |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
xDrive40 326pk Soh 100% Leer-Suite+Massage+Ventilatie PanoDak Laser-LED 22"lm Wegklapb.-Trekhaak Soft-Close-aut. Adaptive-Cruise+Stop&Go Active-Live-Cockpit-Pro Park-Assist-Plus PDC-a+v Harman-Kardon 360Camera+Binnen-Camera Stoelventilatie-Active High Exe
xDrive40 High Executive 77 kWh [ 3-Fase 11kW ] {SOH-99%}
xDrive40 High Executive 77 kWh AWD [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%}
xDrive40 High Executive 77 kWh | SOH 98% | VOL! | PANORAMADAK | LEDER | HEAD-UP DISPLAY | HARMAN/KARDON | 360 CAMERA | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | LMV 21" | CARPLAY/ANDROID | ELKTR. MEMORY STOELEN | NAVI | STOEL/STUURVERWARMING & VERKOELING | ACHTERBANK VER
xDrive40 M Gold Edition 77 kWh-
xDrive40 M Gold Edition 77 kWh-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!