| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 21.223 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 109 – € 119 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2025-03-03 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leather merino Black/Atlas Grey (PVCJL) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 442 kW / 601 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Gewicht | 2.325 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.960 kg |
| Koppel | 795 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.9 seconden |
| Actieradius | 522 km |
| Actieradius elektrisch | 522 km |
| Model van | 2024-00-00 |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!