| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
106.855
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | JZ-167-J |
| Datum eerste toelating | 2016-07-13 |
| Datum deel 1a | 2016-07-13 |
| Kleur | Azuritschwarz metallic (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bmw individual vollederausstattung caramel |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Verbruik stad | 9.7 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 240 kW / 326 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Gewicht | 1.700 kg |
| Wielbasis | 307 cm |
| Lengte | 510 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.5 seconden |
| Tankinhoud | 78 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
730d 265pk Automaat High Executive -LEER-LED-ECC-
730d High Executive LED|LEDER|MEMORY|CAMERA|
740Le Softclose / Vol Opties / Sport Sound
740e iPerformance High Executive | B&O | Laser LED | Driving Assistant Plus | Innovation Pakket | Stoelmassage | Night Vision | Head-up | Soft Close | 360 cam | Keyless entry | Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!