| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 135.780 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-932-XF |
| Datum eerste toelating | 2022-02-08 |
| Datum deel 1a | 2022-12-08 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 216 kW / 293 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Gewicht | 1.935 kg |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Tankinhoud | 46 liter |
| Model van | 2020-10-01 |
| Model tot | 2021-04-30 |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!