| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 143.272 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | T-233-BS |
| Datum eerste toelating | 2021-03-22 |
| Datum deel 1a | 2021-03-22 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Sophistograu metallic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 290 kW / 394 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Gewicht | 1.920 kg |
| Wielbasis | 298 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 50 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.6 seconden |
| Tankinhoud | 46 liter |
| Actieradius elektrisch | 42 km |
| Model van | 2020-11-00 |
| Model tot | 2021-04-00 |
530i High Executive (PANORAMADAK, SFEERVERLICHTING, STOELVERWARMING/VENTILATIE, ELEKTR STOELEN)
520D EDE High Executive | M-Pakket | Dak | 19" |
530e iPerformance | SOH 96% | M Sport | Schuifdak | Leder | LED | Camera | 18 inch |
520i M-Sport High Executive | Led | Navi | Cruise | Achteruitrijcamera | Bluetooth |
540i xDrive High Executive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!