| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 75.447 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 197 – € 207 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | BM-08-11 |
| Datum eerste toelating | 2017-04-18 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 230 kW / 313 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.995 cc |
| Wielbasis | 285 cm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 59 liter |
Coupé 435i Executive
Coupé 420i H.E. + SPORTSOELEN | LEDER | CAMERA
Coupé 420i M Sport
Coupé 420i High Executive
Coupé 428i 245pk Automaat M-Sport Org.NL
Coupé 420i High Executive M-sport Individual | M-performance | NL auto | Harman kardon | Head-up | Driving Assistent | Stuurverwarming | Shadow Line | Camera | LED
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!