| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 41.108 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 98 – € 107 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-932-BB |
| Datum eerste toelating | 2020-10-16 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 275 kW / 374 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.745 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.365 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 201 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.6 seconden |
| Tankinhoud | 59 liter |
| Model van | 2019-11-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
Touring 320i Centennial Executive
Touring 318i Executive Automaat (CLIMA, NAVIGATIE, TREKHAAK, PARKEERSENSOREN)
Touring 318i M Sport Leder l Elektrische Klep l Cruise Control
318i M Sport | Panoramadak | Stoelverwarming |
Touring 330e High Executive M-sport Pano Memory
Touring 330e xDrive Sport Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!