| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
149.619
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-139-HB |
| Datum eerste toelating | 2022-03-17 |
| Datum deel 1a | 2022-03-17 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 215 kW / 292 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Gewicht | 1.805 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 1.442 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.355 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 230 km/u |
Touring 320i Centennial Executive
Touring 318i Executive Automaat (CLIMA, NAVIGATIE, TREKHAAK, PARKEERSENSOREN)
Touring 318i M Sport Leder l Elektrische Klep l Cruise Control
Touring 330i M-Sport HUD ACC DAB MEMORY LEDER CAMERA '16
318i M Sport | Panoramadak | Stoelverwarming |
Touring 330e xDrive Sport Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!