| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
72.958
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | P-129-HT |
| Datum eerste toelating | 2022-03-29 |
| Datum deel 1a | 2022-03-29 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Bruin |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.5 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 560 kg |
| Gewicht | 1.325 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 131 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2021-01-00 |
| Model tot | 2022-10-00 |
Gran Coupé 218i M Executive Edition Aut-
Gran Coupé 218i High Exe. Shadow Line
Gran Coupé 218i High Executive Edition | Luxury Line | 1e eigenaar | NL auto | Panoramadak | Sportstuur | DAB | Navigatie | LED | Trekhaak | Active Guard Plus
Gran Coupé 218i High Executive
Gran Coupé 220i M-Sportpack Business Edition
Gran Coupé 218i Introduction Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!