| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 120.339 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 44 – € 49 |
| Carrosserie | MPV (5 pers) |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-769-TB |
| Datum eerste toelating | 2016-10-24 |
| Datum deel 1a | 2022-11-07 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.180 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 46 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Actieradius elektrisch | 41 km |
Gran Tourer 216D
Gran Tourer BJR 2015 216d 116 PK Corporate Lease Essential 7p.
Gran Tourer 216d Centennial High Executive
Active Tourer 225xe iPerformance Centennial Executive Navigatie Origineel NL
Gran Tourer 216i Centennial Executive 7p | Origineel NL | LED | Trekhaak | PDC | Sportstuur | Cruise control | Climate control | Navi | Bluetooth | 16 inch
Active Tourer 218i Airco Trekhaak LED Lichtmetaal Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!