| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 191.107 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZL-776-D |
| Datum eerste toelating | 2018-02-27 |
| Datum deel 1a | 2019-06-28 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 165 kW / 224 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Gewicht | 1.375 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.965 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 310 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 134 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 243 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Tankinhoud | 52 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
118i Centennial High Executive
116i Executive
118i Advantage Automaat 136PK
120i M Sport Edition
118i AUT7 M-SPORT HIGH EXECUTIVE
118i Aut. M-Sport Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!