| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 142.570 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SG-959-K |
| Datum eerste toelating | 2014-10-07 |
| Datum deel 1a | 2018-06-15 |
| Kleur | Phantomzwart Pareleffect parelmoer |
| Laksoort | Parelmoer |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 309 kW / 420 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.993 cc |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Gewicht | 1.925 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.580 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 550 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 226 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Avant 4.0 TFSI 421pk Automaat Quattro
Avant 4.0 TFSI Performance Quattro Pro Line Plus-
Avant 4.0 TFSI Performance Quattro Pro Line Plus-
Avant 4.0 TFSI 450PK Pro Line Plus
A6 Avant Competition. S6. 360 cam. B&O 50 TFSI sfeerverlichting
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!