| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 6.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Hatchback (5-drs) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2021-10-19 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 544 kW / 740 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.996 cc |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.050 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 5.009 cm |
| Breedte | 1.950 cm |
| Hoogte | 1.424 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.735 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 920 Nm |
| Topsnelheid | 305 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.2 seconden |
| Tankinhoud | 73 liter |
| Model van | 2019-10-00 |
| Model tot | 2023-04-00 |
Sportback 4.0 TFSI quattro
Sportback 4.0 TFSI quattro PANO KERAMISCH B&O
Sportback 4.0 TFSI quattro
A7 Sportback 4.0 TFSI quattro
Sportback 4.0 TFSI RS7 quattro Keyvany 1000Pk! Zeer uniek!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!