| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 66.746 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Datum eerste toelating | 2022-01-25 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 294 kW / 400 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.480 cc |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Gewicht | 1.550 kg |
| Lengte | 454 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.080 kg |
| Aantal cilinders | 5 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.8 seconden |
Limousine 2.5 TFSI quattro | Pano | Keyless | B&O!
Limousine 2.5 TFSI RS3 quattro Pano, RS stoelen, B&O
A3 Limousine 2.5 TFSI quattro PANO/B&O/RS Sportuitlaat/PERFORMANCE/Carplay/VOL
2.5 TFSI RS 3 quattro
A3 Limousine 2.5 TFSI quattro
2.5 TFSI quattro HUD Pano B&O Leer
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!